PLASTOVÉ OKNÁ

IDEAL 5000 classicline

IDEAL 5000 ALU klip

Kompromis ceny a super kvality.

Najpredávanejší okenný systém so stredovým tesnením a tromi vymeniteľnými tesneniami v modernom "hranatom" vyhotovení - IDEAL 5000® classicline

Štandardom v našej ponuke je hranaté vyhotovenie okenného krídla IDEAL 5000® classicline, určené najmä pre tých, ktorí majú v obľube moderné hranaté tvary

Prázdny

Zaujímavé riešenie vonkajšieho vzhľadu plastových výrobkov pomocou hliníkového opláštenia (AluSkin).

Opticky zaujímavý vzhľad akože hliníkového okna s vysokými úžitkovými vlastnosťami plastových okien/dverí vyrábaný iba pre vybrané produkty a systémy (vchodové dvere ALUPLAST Ideal 4000, okná ALUPLAST Ideal 5000, okná ALUPLAST Ideal 8000,ALUPLAST HST 85mm – zdvižné posuvné dvere). Alu klip má neobmedzené možnosti farebnej povrchovej úpravy (vzorkovník farieb RAL). Noves garantuje dlhodobú ochranu profilu voči poveternostným vplyvom.

Ide o najpredávanejší okenný systém so stredovým tesnením a tromi vymeniteľnými tesneniami. Tento masívne vyrábaný produkt vyrábame a predávame ako ideálny kompromis medzi cenou a maximálne dostupnou kvalitou okna. Päťkomorový okenný profil má stavebnú hĺbku rámu 70mm. Dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť zabezpečuje celoobvodové kovanie v chránenej kovacej drážke. Objemná predná kondenzačná drážka chráni kovanie a je výhodou oproti dorazovému systému. Štandardom je moderné "hranaté" vyhotovenie krídla IDEAL 5000® classicline, v prípade záujmu je možné dodať aj v "oblom" vyhotovení krídla IDEAL 5000® softline.

 

Technické informácie

Okná zo systému Ideal 5000 je možné dodať vo všetkých farebných (laminovaných) odtieňoch podľa aktuálnej ponuky výrobcu.

• súčiniteľ prechodu tepla Uf= 1,1 W/(m2.K)
• možné zasklenie izolačným dvojsklom alebo izolačným trojsklom
• celoobvodové kovanie uložené v chránenej kovacej drážke pre dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť
• objemná predná kondenzačná drážka ako ochrana kovania, výhoda oproti dorazovému systému
• päťkomorový podkladový (parapetný) profil s gumovou manžetou proti prefukovaniu ako štandardná výbava okien všetkých systémov v produkcií NOVES okná a.s.
• k dispozícií aj bohatý sortiment potrebných doplnkových profilov pre rôzne aplikácie

Príslušenstvo - kľučky

Prázdny
Prázdny

Dekor - PVC

Prázdny
Prázdny

ADRESA

  NOVES Plus s.r.o.

Lipová 897/40

053 11 Smižany

Anton Mecko

     +421 948 450 422
    mecko.anton@gmail.com

fakturačné údaje

IČO: 50201174
DIČ: 2120206759

DIČ DPH: SK2120206759

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Navštívte nás na sociálnych sietiach